Geri
İleri

Koç Güvenlik

Asla yapmış olmak için iş yapmayacağız, her işi yapacağız diye; kalite olarak arkasında duramayacağımız ürünler kullanmayacağız, ve bu tür ürünler kullanan firmalar ile çalışmayacağız.
Amacımız; Sistem kurularak başlayan ilişkilerin dostluğa dönüşmesi ve kalıcı olmasıdır.
"ÜRÜN VE HİZMETLERİMİZDEN MEMNUN KALMAZSANIZ, PARANIZI İADE EDİYORUZ"
Koç Güvenlik

ALARM SİSTEMLERİ

Koç Güvenlik Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik çözüm paketidir. Kullanımı son derece kolay ancak sağladığı güvenlik sayesinde ise bir o kadar yüksek koruma sağlamaktadır.

Koç Güvenlik  Uygulamaları

KAMERA SİSTEMLERİ

Koç Güvenlik Sizler için Ev iyi kamera sistemi, ev içi güvenlik ve tedbiri sağlamak amaçlı kullanılan görüntüleme hizemeti vermektedir. Modüler ev güvenlik kamera sistemi kamera (Box, IP, Dome), dijital kayıt cihazı (DVR), monitör ve internet bağlantısından oluşabilmektedir.

HİZMETLERİMİZ

 • Araç Takip Sistemi
  Araç Takip Sistemi

  Küçük boyutları sayesinde araçta gizli yerlere kolayca yerleştirilebilir. GSM, GPS ve tüm antenler içinde tek bir ünitedir. 50 Kanal GPS Alıcısı ve A-GPS özelliği ile mümkün olan her koşulda ve en hassas şekilde konum tespiti sağlar. Entegre Hareket Sensörü (G-Sensör) sayesinde araç kaza yaptığında, izinsiz hareket ettiğinde veya çekici ile çekildiğinde alarm mesajı gönderirir. Hatalı GPS ...

  Devamını Oku
 • Görüntülü Kapı Zili Sistemleri
  Görüntülü Kapı Zili Sistemleri

  Görüntülü Diafon sistemleri apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır. Görüntülü Diafon sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır. Bunun yanısıara bireysel olarak villa ve işyerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve işyerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişini...

  Devamını Oku

Facebook

İnstagram

Twitter

Linkedin

Google Plus

Foursquare

Yukarı